APIE MUS

LT Campus – tai ne pelno siekianti organizacija, skirta vienyti jaunus bei juos palaikančius žmones savanoriškai veiklai, kuri kurtų visiems geresnę ir gražesnę aplinką. Bendradarbiaudami galime pasiekti didelių tikslų, įgyvendinti nerealiausias savo idėjas ir ginti savo interesus. Mes tikime, kad būtent jauni žmonės yra grandis, nestokojanti nei energijos, nei idėjų, ir galinti kurti aplinką, kurioje būtų gera gyventi visiems.

Esame atviri drąsioms ir originalioms idėjoms, todėl kiekvienas turės erdvės pasireikšti. Siūlome save išbandyti įvairiausiose srityse, todėl turėsi galimybę pasisemti įvairiapusės patirties.

Ateityje norėtume suburti savanorių komandą ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, ir tapti žinoma organizacija, vienijančia sėkmingus, kūrybingus ir laimingus žmones bei būti tiek mažų, tiek didelių projektų autore. Susidraugaukime ir siekime savo tikslų kartu!

KĄ MES DAROME?

 

Mes skatiname idėjas, kurios padeda studentams ir jaunimui Lietuvoje

  •      Mes propaguojame sveiką gyvenimo būdą
  •      Mes organizuojame ir dalyvaujame viešuose projektuose
  •      Mes dalijamės idėjomis ir patirtimi

MŪSŲ VERTYBĖS

Mes už aktyvų laisvalaikį ir sveiką gyvenimo būdą, pilietiškumą, pagalba vieni kitiems!

 

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

 

Jeigu nesi abejingas, esi veiklus, kūrybingas, turi noro keisti ir prisidėti prie įvairiausių iniciatyvų įgyvendinimo – prisijunk prie mūsų komandos.

Parašyk mums: info@ltcampus.lt

MARŠKINĖLIAI

Čia pateikiami marškinėlių dydžiai su išmatavimais. Marškinėliai tik juodos spalvos.

CATEGORIES

Leidiniai

PAREMKITE MUS

Asociacija „LT Campus“
Įmonės kodas 302915900
IBAN: LT507180300007700103
BIC/SWIFT: CBSBLT26
Bank: Šiaulių Bankas, AB